Kullanımı

Günümüzde birçok kişinin kilolarıyla başı derttedir. Günlük aktiviteleri bile oldukça zorlanarak yapmamıza neden olan kilo, yaşam kalitemizi oldukça olumsuz etkiliyor. Yaşam kalitemizin yanı sıra vücudumuzda birçok sorunun baş göstermesine sebep olarak birçok sağlık sorununu da beraberinde getirir. Sağlıklı kilo vermenin zor olduğu düşünülse de, sağlıklı ve dengeli beslenmenin yanı sıra doğal bitkilerde zayıflama üzerinde oldukça etkilidir.

Kolay Kullanım

Doğal besinlerin işlenmemiş olması vitaminlerini öldürmediği için vücudumuzu destekleyerek kilo vermemizi sağlıyor. Kekreyemiş tozu tamamen doğadan toplanarak kurutulması sonrası öğütülerek toz hale getirilen bitkidir. Kekreyemiş tozu kullanımı düzenli devam edildiği takdirde bedeninizde gözle görülür fark oluşturur. Kekreyemiş tozu vücutta yağ oranının azaltılması ve kilo veriminin hızlanmasına yardımcı olan tamamıyla katkısız bir bitki özüdür.

Yaban mersinine oldukça benzeyen bu bitki, tatlı ve bol vitaminlidir. Kilo vermeye oldukça katkısı olması sebebiyle Kekreyemiş tozu kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Düzenli kullanımında vücutta tuz ve su atılımını destekleyerek ödemin hızlı bir şekilde vücuttan gönderilmesini sağlar. Zayıflamaya yardımcı ürünlerin aslında birçoğu zayıflamaya destek verirken vücudu fazlası ile halsiz bırakır. Kekremiş tozunun farkı ise; iyi bir antioksidan olmasının yanı sıra bu süreçte vücudun direncinin düşmesini engelleyen B vitamini ve C vitamini içerir ve enerjinizin düşmesini engeller.

Sağlıklı Ambalaj

Kekreyemiş tozu kullanımı günde 2 şase( toz paket) uzmanlar tarafından uygun görülen miktarıdır. Kekreyemiş tozunu sabah ve akşam günde iki öğün olmak üzere 1 şase paketi; 200 ml süt ya da su ile karıştırarak içebilirsiniz. Dilerseniz bir kap yoğurtla karıştırarak da tüketebilirsiniz. Oldukça tatlı oluşu sayesinde severek içebilirsiniz. Kekreyemiş tozu hızla vücutta kana karışarak, kan basıncını dengeler. Kan basıncını dengeleme ile birlikte vücudun kan şekeri düzenlenerek ani açlık krizlerinin önüne geçer. Bu nedenle vücudun 4 saate kadar tok kalmasına yardımcı olur.

Kekreyemiş Tozu

Ayrıca metabolizmanın hızlanmasını sağlayarak, vücutta atık maddelerin uzaklaştırılmasını sağlayarak adeta vücudu temizler. Kan basıncının dengelenmesi ile kalbin çalışmasını hızlandırır ve oluşabilecek kalp damarları tıkanıklığının önüne geçer. İçerdiği yüksek antioksidan nedeni ile karaciğer enzimlerinin çalışmasını destekleyerek, HDL ve LDL kolestrolü düşürülmesine yardımcı olur ve karaciğer yağlanmasının önüne geçer. Mide asidi sorunun önüne geçerek gastrit, ülser gibi rahatsızlıkların oluşturduğu sorunları minimuma indirir. İçerisinde bulunan flavonoid sayesinde, yağların hızlı bir şekilde karbonhidrata çevrilmesini destekleyerek, sistemler aracılığı ile vücuttan atılımını sağlar.

Üst solunum yollarında fayda sağlayarak akciğerlerinizin rahat çalışmasını sağlar ağır ya da rutin işlerde nefes darlığı sorununun önüne geçer. Güçlü bir antioksidan oluşu sayesinde vücutta ödemin atılmasını 9 kata kadar artırdığı kanıtlanmıştır. Kekreyemiş tozu kullanımı ile vücudunuzun yenilenmesini sağlayabilir, yağ yakımını hızlandırarak zayıflamayı artırabilirsiniz. Sizde kekreyemiş tozunu kullanmak isterseniz sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman kolay ve güvenli bir biçimde sipariş verebilirsiniz