Aloe Vera Shot Nedir?

Aloe Vera Shot, zayıflamaya yardımcı doğal içeriğe sahip bir üründür. İdeal ve fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Aloe vera yaprağında bulunan antioksidanlar sayesinde vücut dengesinin geri kazanılmasını sağlar. Ülkemizde “Tıbbi Sarısabır” olarak bilinmektedir. Bitki antienflamatuar özelliğine sahip olduğundan doğal antibiyotik özelliği taşımaktadır. 

Aloe vera Afrika’ya ait bir bitki türüdür. Bitkinin özündeki jelimsi yapıda bulunan aminoasit, mineral ve çok sayıda vitamin bulunmaktadır. B1, B2, B3 ve B6 başta olmak üzere içeriğinde 12 çeşit vitamin, kalsiyum, demir, potasyum gibi birçok minerale sahiptir. Aloe Vera Shot ile kilo verirken vücut dengenizi de korumanız mümkündür. Müshil etkisi yaratan bu bitki bağırsakların temizlenmesini sağlar. Uzmanlar tarafından şeker hastalarına tavsiye edilir. Kan şekerinin dengelenmesini sağlar. Düzenli kullanımında kötü kolesterol ve serum trigliserit seviyelerinin dengelenmesine yardımcı olacaktır. Aloe Vera iyi bir polisakkarit ve güçlü antioksidanlar içerdiğinden bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayacaktır. Bu sayede vücutta serbest radikallerin büyümesinin önüne geçmektedir.

1 shot 1000 kalori içermektedir. Bir kutu içerisinde 15 adet shot bulunmaktadır. Her shot 30 ml’dir. Her üründe olduğu gibi fazlası vücut için zararlıdır. Tavsiye edilen kullanım miktarından az tüketimi kilo verme hızınızı engeller. Aloe vera shot kullanımının günlük tüketiminde sindirim kolaylaşır ve hazımsızlık gibi problemleri ortadan kaldırır. Bağırsakların temiz, sindirim sisteminin güçlü olmasıyla beraber kilo veriminiz daha sağlıklı olacaktır.